diversity

496 POSTS 0 COMMENTS

  Skopje...Protest...babichka od 80 godini redovno prisutna vo prvi redovi na sekoj protest.Sekogash so sebe nosi kutija cokolada sto im gi deli na mladite sto...

DMP on Web

Награди за најдобрите Њуз блогери - Сител  Доделување награди на најдобрите од конкурсот „Биди Њуз блогер“ - МТВ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТОТ И БЛОГОВИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОПРЕ...

DMP on TV

ДМП на ТВ Ирис https://vimeo.com/32142758 ТВ ИРИС: Диверзити Медиа from Diversity Media on Vimeo.

Заедно за медиумска писменост

Диверзити медиа почнува нов проект!  Наскоро ќе се гледаме на АлсатМ ТВ! https://www.youtube.com/watch?v=Hv13mrMYEjY

Shpallen çmimet “Bëju NEWS BLOGER”

Diversity Media Production më datë 29.02.2012, në ora 12.00 pranë Klubit të Gazetarëve publikojë çmimet për blogerët e rinj “Bëju NEWS BLOGER”Vendi i...

Trajnime

DMP organizon trajnime për gazetarë radiosh. Nëpërmjet trajnimeve ata marrin dije dhe aftësi për prodhimin e kronikave radiofonike me cilësi të lartë....

Partnerë

Në projektin  “Qytetarë të mirë informuar si bazë për demokracinë” DPM bashkëpunin me disa radio stacione kombëtare dhe lokale, të cilat i transmetojnë kronikat...

Për ne

Diversity Media Diversity Media (DM) është organizatë jofitimprurëse e cila është themeluar me qëllim që të zhvillojë gazetarinë profesionale,...

Mëngjes mediatik për edukim mediatik

Мë 23 mars të vitit 2019, Diversity Media organizoi një mëngjes mediatik me një grup gazetarësh nga Struga dhe Ohri që janë...
Skopje
clear sky
18.2 ° C
18.3 °
18 °
59 %
1.5kmh
0 %
Wed
19 °
Thu
26 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
25 °